כלובים לכלבים

כלובים לכלבים

אם אתם מתכוננים לאלף את הכלב שלכם אל תשכחו לרכוש כלובים לכלבים. כלובים לכלבים הם חלק הכרחי בכל תהליך של אילוף כלבים והם אינם כלל מותרות. ואל תתבלבלו כי לכלובים לכלבים שמות שונים כמו כלוב אילוף או כלוב רשת לכלב, אבל המשמעות זהה למרות השמות השונים.

 

הכרח ולא מותרות

כאמור, כלובים לכלבים הם הכרח ולא מותרות בכל תהליך אילוף ולכן קיבלו את שמם הנוסף: כלוב אילוף. הכלוב הנפוץ ביותר שמשמש למטרה זו הוא כלוב רשת לכלב. לפני רכישה של כלוב זה יש לבדוק את התאמתו לכלב שלכם לפי הפרמטרים הבאים :

  • גודל – הכלוב צריך להתאים לגודל של הכלב שלכם למשל אין דין פודל כדין לברדור.
  • איכות – הכלוב צריך להיות איכותי ולהיות עשוי מהחומרים המשובחים ביותר
  • מחיר – הכלוב משמש לתקופת זמן קצרה ולכן אינו צריך להוות הוצאה כספית גדולה.
  • עיצוב – הכלוב צריך להיות אסתטי ומעוצב כי הוא חלק מהחיים שלכם ושל הכלב שלכם.

 

אם אתם מרגישים שאתם הולכים לאיבוד אל תדאגו כי יש לנו פתרון עבורכם : חנות ארגו באלכסנדר ינאי 10 בפתח תקווה שבה ניתן להשיג כלובים ומגוון מוצרים לכלבים, חתולים, מכרסמים, ציפורים (למשל כלוב לתוכי) ודגים.

 

מה יש בארגו?

בארגו יש הכל בתחום המוצרים לבעלי החיים, כלוב לתוכים, וחיות המחמד בפרט, למשל רשימה חלקית :

  • בתחום הכלבים – מוצרי מזון כמו אוכל יבש, שימורים וחטיפים וכן רצועות, קולרים, מוצרי הדברה ומשחקים.
  • בתחום החתולים- מוצרי מזון כמו מזון יבש ושימורים וכן חול, כלובי נסיעה ומוצרי הדברה
  • בתחום המכרסמים , הציפורים והדגים – מוצרי מזון, כלוב לתוכי, כלוב לשרקנים ועוד.

 

החנות נמצאת כאמור בפתח תקווה אבל אתם לא נדרשים לנסיעה מיוחדת מסיבה אחת: צוות החנות עומד לרשותכם בכל יום חול מ-08:00-18:00 ובימי שישי עד 13:00 בטלפון שמספרו 072-3380699, במייל שכתובתו  info@ar-go.co.il, בפייסבוק ובאינטרנט. ואגב, שירות זה נמשך לפני קנייה של מוצרי החנות, במהלכה ואפילו אחריה

 

גן עדן עלי אדמות לחיות מחמד

החנות היא למעשה גן עדן עלי אדמות לחיות מחמד ולבעליהן מסיבה אחת : החנות שמה את החיות במרכז ומעניקה תשומת לב לכל חיית מחמד בהתאם לאופיה, דרישותיה וצרכיה. למעשה, החנות היא שילוב מנצח של יחס אישי וחם, מקצועיות, איכות, זמני אספקה מהירים ומחירים נוחים.

ואגב זמני אספקה – בהזמנה מקוונת מוצרי החנות יגיעו לביתכם תוך 3 ימי עסקים מאישור העסקה בחברת האשראי. בהזמנה של 100 שח ומעלה לא תחויבו בדמי משלוח במידה ואתם גרים בגוש דן . אם אתם גרים מחוץ לגוש דן תידרשו לשלם 20 שח בלבד.

אמריקה בפתח תקווה? לגמרי וגם אתם מוזמנים להצטרף להצלחה. אתם יכולים להתחיל עם הרשמה לרשימת התפוצה כדי לדעת על מבצעים לפני כולם.  מה דעתכם?